Gastronomia Hoteliku Świdwin

Atutem Hoteliku ŚWIDWIN jest restauracja, której dewizą jest wysoka jakość serwowanych potraw. Nasza restauracja to najlepsze miejsce na śniadanie, obiad, lunch czy kolacje z niepowtarzalną atmosferą i niezapomnianym klimatem. Dania kuchni typowo polskiej i śródziemnomorskiej przygotowywane są z produktów najwyższej jakości i przyrządzane przez doświadczonych kucharzy którzy na specjalne zamówienie mogą przygotować dla Państwa nawet najbardziej wyszukane i wykwintne dania.

 

Na naszych gości czekają dwie sale restauracyjne. Obydwie są klimatyzowane, jedna przestronna może pomieścić 120 osób, druga mała z barem na około 40 osób.

 

W zależności od wymagań, jesteśmy w stanie zorganizować różnorodne uroczystości i imprezy od małych spotkań towarzyskich do dużych bankietów czy konferencji. Gwarantujemy, że dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji imprez o różnym charakterze i wielkości będziemy w stanie spełnić Państwa oczekiwania.

 

MENU RESTAURACJI >> pobierz

 

Podejmiemy każde wyzwanie i postaramy się sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów.

 

CATERING

Restauracja Hoteliku Świdwin zaprasza klientów indywidualnych, firmy prywatne, grupy zorganizowane do korzystania z cateringu, który dostarczymy pod wskazany adres na terenie miasta Świdwin.

 

Oferta cateringu obejmuje szeroka gamę asortymentu:

  • dania obiadowe
  • przekąski
  • sałatki
  • kanapki
  • wyroby garmażeryjne
  • wędliny
  • rożnego rodzaju sery

Bar

Nasz bar to popularne miejsce spotkań towarzyskich i biznesowych mieszkańców oraz gości, gdzie przy drinku lub piwie można spędzić miło czas Czynny codziennie w godzinach od 11.00 do 23.00.

Kawiarnia

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pharetra risus quis vulputate ornare. In congue lacus idvul Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed pharetra risus quis vulputate ornare. In congue lacus idvul